Strona internetowa na miarę XXI wieku 5 Wrzesień 2019

admin

Początki stron internetowych na pewno nie były przesadnie ekscytujące. Ci z nas, którzy pamiętają jeszcze lata dziewięćdziesiąte i głos łączącego się z Internetem modemu, wykorzystującego linię telefoniczną gdzieś w Koninie czy Poznaniu, na pewno mają przed oczami obraz rozjechanego, kolorowego i zdecydowanie przaśnego tekstu. Wtedy jednak rola stron internetowych była zupełnie inna i ukuło się na przykład określenie „strona domowa”. Było to miejsce, gdzie zadomowiła się firma i tam mogliśmy znaleźć jej adres lub telefon. Na tym zazwyczaj kończyła się funkcjonalność strony internetowej. Dzisiaj potrzebujemy czegoś więcej i zespół Activate jest w stanie stworzyć stronę internetową, która to dostarczy. – www.activate.pl/tworzenie-stron

Miejsce, w którym się dzieje

Największa różnica, jak dzieli dawne strony internetowe od witryn nowoczesnych to fakt, że w nowoczesnych serwisach realnie świadczy się konkretne usługi dla klienta. Tworzenie stron internetowych oznacza obecnie:

  • Przygotowanie i prezentowanie informacji;
  • Oferowanie produktów i usług;
  • Kontakt z przedstawicielami firmy;
  • Możliwość zawierania transakcji;
  • Wpisanie w szerszy kontekst wirtualnego świata.

Strony internetowe z Konina przestały być już tylko sieciową wizytówką małej firmy rodzinnej, a duże serwisy z Poznania mogą obecnie bez najmniejszych problemów aspirować do rangi globalnych portali. Nie ma żadnych realnych przeszkód. Potrzebna jest tylko chęć i wola. – www.activate.pl

Zadbaj o swojego klienta na stronie internetowej

Projektowanie stron www to po części rzemiosło, a po części sztuka. Projektując strony internetowe nasz zespół skupia się bowiem równocześnie na dwóch kwestiach. Żadna z nich nie jest ważniejsza i nie ma priorytetu. O obie trzeba zadbać.

Pierwsza z nich to sprawność techniczna strony. Niezależnie od tego, czy internauta znajduje się w centrum Poznania, czy właśnie siedzi gdzieś pod lasem w Koninie, musi być w stanie szybko załadować stronę i z niej wygodnie korzystać. W dzisiejszych czasach strona musi się też wyświetlić na tablecie, telewizorze, a nawet mikrofalówce.

Druga kwestia to jakość zawartości. Nasze witryny są miejscem, po którym łatwo się nawiguje, od razu znajduje się potrzebne informacje, a produkty same podchodzą pod rękę. Integrujemy nasze witryny z portalami społecznościowymi, a także przygotowujemy je do pozycjonowania poprzez zapewnienie im odpowiedniej struktury. Nasze dzieła potrafią na siebie zarobić.

Ten wpis opublikowano dnia czwartek, 5 Wrzesień 2019 o godz. 15:14 w kategorii reklama www. Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Komentarze są wyłączone, ale możesz wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Komentowanie wyłączone.